21 mei VOORBESCHOUWING Alexandria’66 1 – Foreholte 1

Zaterdag, 10 mei 2025, aanvang 14:30 uur
Terrein: Leningradweg 50, Rotterdam.
Aanstaande zaterdag ontvangen wij in de laatste speelronde van deze competitie en dit seizoen Foreholte uit Voorhout. De huidige nummers 6 (Alexandria’66) en 5 (Foreholte) binden de strijd aan met als inzet de 5e plaats van de ranglijst. Met nog 1 wedstrijd te gaan heeft Foreholte een voorsprong van 2 punten op ons vlaggenschip. Alles is dus nog mogelijk.
Eerder dit seizoen ontmoetten beide teams elkaar voor het eerst in een officiële KNVB wedstrijd. Op bezoek in Voorhout stelde ons Eerste teleur en verloor met 2-0 door doelpunten van Swen Veenstra en Rick Brabander.
Inzoomen op Foreholte
Met 11 overwinningen, 3 gelijke spelen en 11 nederlagen is onze competitiegenoot uit Voorhout volledig in balans. Dan valt het doelsaldo 41 voor – 51 tegen wel op: -10.
In Periode 1 eindigde Foreholte als 5e met 13 punten uit 8 wedstrijden, 14 doelpunten voor, 14 tegen. In Periode 2 behaalde Foreholte eveneens 13 punten maar dan uit 9 wedstrijden: 17 doelpunten voor, 22 tegen. In de laatste – 3e – Periode behaalde Foreholte tot nu toe 10 punten uit 8 wedstrijden met de doelcijfers 10 voor, 15 tegen.
Verschil thuis en uit?
Foreholte won 9 van de 13 thuiswedstrijden en speelde 1x gelijk. Goed voor 28 punten. Op eigen veld werd verloren van Alphia, Nieuwerkerk en RCL.
In uitwedstrijden ging het Foreholte beduidend minder goed af. 8 van de 12 wedstrijden eindigden in een nederlaag, 2x een gelijkspel (DONK en RCL) en 2 nipte overwinningen (bij Nootdorp en TAC’90). In uitwedstrijden werd 2x met 5-0 en 2x met 4-0 verloren.
Foreholte behaalde 28 van de tot aan de laatste speelronde 36 behaalde punten op eigen bodem.
Inzoomen op Alexandria’66
Alexandria’66 1 won tot nu toe 10x, speelde 4x gelijk en trok 11x aan het kortste eind.
Doelsaldo: 33 voor, 36 tegen.
In Periode 1 eindigde Alexandria’66 als 11e met 8 punten uit 8 wedstrijden, 7 doelpunten voor, 10 tegen. In Periode 2 eindigde Alexandria’66 op plek 7 met 13 punten uit 9 duels. Doelcijfers: 13 voor, 17 tegen. In de laatste – 3e Periode behaalde Alexandria’66 tot nu toe 13 punten uit 8 wedstrijden met de doelcijfers 13 voor, 9 tegen.
Verschil thuis en uit?
Alexandria’66 won 6 van de 12 tot nu toe gespeelde thuiswedstrijden, speelde 3x gelijk en verloor op eigen veld 3x waarvan de 1-5 tegen TAC’90 op 1 maart 2025 direct opvalt als de slechtste prestatie van dit seizoen in ook onze slechtste wedstrijd. Van de 13 uitwedstrijden verloor Alexandria’66 8x, speelde 1x gelijk en won 4 uitduels. De uitwedstrijd van vorige week bij CVV Zwervers, gewonnen met 0-5 was onze beste wedstrijd en prestatie van dit seizoen.
Wedstrijdverwachting
Een sportieve strijd om de 5e plaats. Het is te hopen dat beide teams het publiek op de laatste speeldag van deze competitie trakteren op een leuke en aantrekkelijke pot voetbal.
Scheidsrechter van dienst
Aan de heer C. (Collin) Bosschieter de eer om deze strijd om plek 5 in goede banen te leiden en onderdeel te zijn van een mooi slotstuk van deze competitie.
Programma 2e Klasse C, speelronde 26 van zaterdag, 24 mei 2025:
Alexandria’66 – Foreholte
Graaf Willem II/VAC – TAC’90
Koudekerk – Die Haghe
Nieuwerkerk – CVV Zwervers
DONK – Nootdorp
SVC ’08 – Alphia
OLIVEO – RCL
Wij wensen alle deelnemers een bijzonder fijne en mooie afsluiting van dit seizoen.
Let op!
Alle wedstrijden vangen aan om 14:30 uur.