Verslag trainingskamp Zaterdagselectie

Een verslag - inclusief foto's - van het trainingskamp 2015-2016

24 aug Verslag trainingskamp Zaterdagselectie

Eindelijk was het zover: het trainingskamp 2015-2016 stond voor de deur. Het stond gepland op 7, 8 en 9 augustus 2015 in Austerlitz, middenin het bos op de Utrechtse heuvelrug. Het trainingskamp stond in het teken van kennismaking, teambuilding en plezier.

Vertrek

Op vrijdag 7 augustus werd er om 17.00 uur verzameld door de spelers en begeleiders. Na wat aanloopperikelen rond het vervoer werd rond 17.45 uur het vizier op Austerlitz gericht. Onderweg vond men het nodig om een aardige vlek op het wegdek achter te laten, waardoor een file was ontstaan en we met vertraging aankwamen.

Aankomst

Bij aankomst werd de accommodatie, een groepsverblijf met de naam “De Merel”, geïnspecteerd. Na diverse kamerclaims werden de kamers ingenomen. Her en der werden de bedden voorzien van de meegebrachte overtrekken en dergelijke. Aansluitend werd er door het ‘opperhoofd’, Omar Khan, een welkomstwoord aan de spelers gericht en werden wat huishoudelijke afspraken gemaakt. Zo werden de corveeploegen en de tijden waarop zij in actie moesten komen bekendgemaakt. Vervolgens werd er een broodje en een kopje soep genuttigd. Daarna werd er in korte onderlinge gesprekjes nader kennis met elkaar gemaakt. De informatie werd vervolgens met de groep gedeeld. Na wat scherpe aanvullende vragen van één of andere politieagent onder ons, was het moment aangebroken om het bedje op te zoeken of nog een spelletje te doen. Door de begeleiders werd een strategische positie, dicht bij de in- en uitgang, ingenomen. Ondanks deze positie kon er niet verhinderd worden dat de snurkers, in de nachtelijke uren, onder de begeleiders de rust flink verstoorden waardoor er mogelijk toch nog wat spelers er tussendoor zijn geglipt.

Zaterdag 8 augustus

Fris en fruitig, op een enkeling na, werd er om 08.00 uur aangevangen met het ontbijt. De corveeploeg had zich gehouden aan de afspraak en had er voor gezorgd dat de tafels prima gedekt waren. Na het ontbijt reden we richting Nijkerk. Daar moesten de spelers aan de bak bij sportschool “The Next”. De mannen werden in twee groepslessen flink aangepakt en waren aan het afzien. In de gemengde klas lag de motivatie hoger, omdat niemand wilde onderdoen voor het vrouwelijk schoon dat meedeed aan dezelfde les. Na ongeveer twee uur waren de lessen ten einde en vertrokken we richting het centrum van Nijkerk. Daar werden wij getrakteerd op een behoorlijke lunch, die goed door de heren werd verwerkt. Na het nuttigen hiervan werd koers gezet richting Putten. Hier namen wij het in de middag op tegen de plaatselijke Rood-Wit’58. Over de wedstrijd zelf valt weinig te vertellen. Wel als opmerking dat de spelers de tegenstander hebben onderschat. Laten we zeggen dat dit de geschiedenis ingaat als het “debacle van Putten”. Er werd namelijk met 5-0 verloren van de plaatselijke FC. Zeer pijnlijke uitslag, maar wel duidelijk geworden dat er nog genoeg werk aan de winkel is. Nadat het opperhoofd de plaatselijke radio te woord had gestaan en wij nog een drankje hadden genuttigd, werd er weer koers gezet richting het verblijf. Daar werd nagebabbeld over wat de boys was overkomen. Aansluitend werd er gedineerd. Na de nodige douches, werd er koers gezet richting Soest, waar we gingen bowlen. De ploeg, inclusief begeleiding, werd verdeeld over vijf banen. Nadat Rhoandy de stekker van de stereo had gevonden gingen we al swingend helemaal los op de banen. Na de voorronde en de finaleronde bleek William de beste bowler onder ons te zijn. Hij kreeg een stevige boks van ons allemaal. De spelers werden na het bowlen losgelaten en mochten de rest van de avond c.q. nacht zelf verder invullen. Wel werd er afgesproken dat iedereen de volgende ochtend om 08.00 uur bij het ontbijt aanwezig moest zijn.

Zondag 9 augustus

Zoals afgesproken werd er door de corveeploeg voor een prima gedekte tafel gezorgd. Op de valreep druppelde precies om 08.00 uur de laatste feestvierder de zaal binnen. Na het ontbijt werd er koers gezet richting het Henschotermeer in Zeist. In het mooie gebied, wat op één of andere Playa leek, werd de ochtend door middel van sport en spel verder ingevuld. Daarna werd voor de laatste keer koers gezet naar het verblijf. Er werd nog een kleine lunch genuttigd en de boel werd in oude staat teruggebracht. Na de eindcontrole werd de groep bedankt voor de inzet en motivatie en een veilige terugreis gewenst.

Vertrek

Terugkijkend kan er gesproken worden van een zeer geslaagd trainingsweekend. De doelstelling (kennismaking, teambuilding en plezier) is, ondanks het ‘debacle van Putten’, gehaald. Het seizoen kan nu echt gaan beginnen door de basis die gelegd is te vertalen naar resultaten waar wij Alexandrianen trots op zijn. Mannen laat ons niet in ons hemdje staan, maar laat zien waar je echt voor staat.

Bedankt voor een mooi weekend en veel succes dit seizoen!

De Paparazzi

 



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html