Veel Alexandrianen nog actief in de beker

22 dec Veel Alexandrianen nog actief in de beker

Een groot aantal Alexandria ’66 teams is nog steeds actief in het bekertoernooi dat jaarlijks wordt georganiseerd door de KNVB. Opvallend is dat de meeste selectie elftallen het bekertoernooi al hebben verlaten, gelukkig presteren zij tot op heden prima in competitieverband.

Namens Alexandria ’66 nemen de volgende teams in 2016 deel aan de volgende ronde van het bekertoernooi:

F5, E2, E3, E5, E7, E9, D7, D8 en C2.

Proficiat, een hele sterke prestatie van de bovenstaande teams. Het jeugdbestuur wenst deze teams dan ook heel veel succes in de komende bekerwedstrijden. Een verzoek aan de leiders en trainers van de teams is om de data en tijden van de bekerwedstrijden tijdig te achterhalen want deze staan niet vermeld in het standaard competitieoverzicht.



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html