07 nov v.v. Alexandria’66 beweegt mee met de overheid
Wij gaan naar aanleiding van de persconferentie van dinsdag, 3 november 2020 onze activiteiten voor een periode van – eveneens – 14 dagen aanpassen. Wij willen als vereniging onze eigen verantwoordelijkheid nemen en meebewegen met het beleid van de overheid maar houden we ook vast aan wat wij als vereniging zelf belangrijk vinden: genoeg beweegmomenten voor onze jeugd.
Wij beogen gedurende die periode te bereiken dat het aantal “reismomenten” voor jeugd en ouders/verzorgers in verband met trainingen, en dus ook het aantal ouders/familieleden dat naar de Leningradweg komt om hun kinderen bij de toegang tot ons sportpark te brengen en op te halen, afneemt. Het advies vanuit de overheid is ook nog steeds om zoveel mogelijk thuis te blijven.
We benadrukken nog eens, dat uitsluitend een minimaal aantal kaderleden met een rol/taak, trainers/begeleiders (maximaal 2 per team) met hun spelers het sportpark op mogen. Géén ouders of andere personen/“belangstellenden”.
Wij verzoeken ook nadrukkelijker dan ooit om alle inmiddels gebruikelijke regels zoals,
- thuis vlak voor vertrek naar het toilet gaan en handen wassen
- afstand houden
- niet eerder dan een kwartier voor aanvang te komen
- het sportpark na afloop binnen een kwartier te verlaten, strikt na te komen.
De Technische commissie heeft een aangepast trainingsschema gemaakt voor de duur van twee weken. Wij willen door aanpassing van trainingstijden en het tijdelijk terugbrengen van trainingsmomenten het aantal activiteiten en contacten reduceren. De teams en trainers die het betreft zijn inmiddels geinformeerd .
Wij vertrouwen op ieders begrip en volledige medewerking.
Namens het bestuur,
Rob de Vries.