05 okt Programma pupillenvoetbal (JO8 – JO12) komende weken
De eerste vijf wedstrijden zijn de afgelopen weken gespeeld in de competitie bij de pupillen. De komende 3 weken staan er dan ook geen competitie wedstrijden op het programma (soms inhaalwedstrijden) . De KNVB zal deze periode gebruiken om nieuwe competitie-indelingen te maken. Dit zullen ze doen op basis van de uitslagen die zijn doorgegeven. Op die manier hopen ze dat de krachtverschillen tussen teams zo klein mogelijk is waardoor er spannende wedstrijden ontstaan.
Zie voor meer info: https://www.knvb.nl/assist/assist-wedstrijdsecretarissen/veldvoetbal/aanbod-competities/gelijkwaardige-competities/4-fasenmodel
Deze nieuwe competities gaan dan van start op zaterdag 31 oktober. In de tussenliggende weken, zaterdag 10, zaterdag 17 en zaterdag 24 oktober zullen we zelf veelal onderlinge wedstrijden organiseren. Dat zal in eerste instantie teams tegen elkaar zijn, maar we zullen ook de teams door elkaar mixen (obv lengte of geboortemaand)
Via de trainers zullen de teams verder op de hoogte gehouden worden van het programma de komende weken.