Opleiding pupillenscheidsrechter: nog enkele plekken beschikbaar!

15 aug Opleiding pupillenscheidsrechter: nog enkele plekken beschikbaar!

Alexandria ’66 is op zoek naar enkele (jeugd)scheidsrechters voor het fluiten van allerlei wedstrijden. Denk hierbij aan oefenwedstrijden, bekerwedstrijden en competitiewedstrijden voor de jeugd. Vind je het leuk om er voor te zorgen dat onze Alexandrianen sportief- en met veel plezier hun wedstrijden kunnen spelen dan zijn wij op zoek naar jou!

Wij bieden scheidsrechters de mogelijkheid om via de K.N.V.B. je te laten opleiden tot Pupillenscheidsrechter, dit is voor jongeren van 12 tot 19 jaar. Er zijn nog maar enkele plaatsen.

Mocht je na het lezen van de tekst hierboven interesse hebben in het fluiten van wedstrijden bij Alexandria ’66 stuur dan een email naar René de Korte: rmdekorte@planet.nl en/of Fedor de Jong: fedor.dejong@kpnplanet.nl

Vergeet niet om je gegevens mee te sturen.

Wij nemen snel contact met jou op voor een kennismakingsgesprek waarin we meer informatie geven over het fluiten bij v.v. Alexandria ’66.

 

Naam:
Geboortedatum :
Ben je speler van v.v.Alexandria ’66 of een broertje/zusje?:
In welk team speel je?:

 



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html