Irodion verlengt samenwerking

01 feb Irodion verlengt samenwerking

Wij zijn zeer verheugd om te kunnen melden dat we onze samenwerking met Grieks Restaurant Irodion hebben verlengd met nog eens 3 jaar. Irodion is daarmee ook een Zilveren sponsor van onze vereniging geworden!
Irodion is een gezellig Grieks specialiteitenrestaurant in winkelcentrum De Terp in Capelle aan den IJssel. Eigenaren Kostas en Wicky Christodoulou serveren hier sinds 2008 de authentieke Griekse keuken in een modern jasje, gepresenteerd op smaakvol servies en gecombineerd met goede Griekse wijnen.

Irodion is in het najaar van 2017 helemaal verbouwd en opnieuw ingericht en heeft een moderne look gekregen, gecombineerd met de warme sfeer van Griekenland. Het oude Griekenland en Athene en zijn gastronomie zijn de uitgangspunten geweest bij de inrichting.

Zo ziet u elementen uit de oude buurten van Athene, zoals fragmenten van muurschilderingen uit de straten rondom het Monastiráki-plein. Stenen en houten elementen, hangende kleipotten, kanten details, meanders in de gangen en de prachtige verlichting geven het warme en gezellige restaurant een mediterrane sfeer. De nieuwe voorgevel is gebaseerd op oude Griekse bouwconstructies en geeft door de grote raampartijen veel licht in het restaurant.

Voor alle Alexandrianen die van lekker eten en drinken houden zeer zeker de moeite waard om eens langs te gaan!

Voor meer informatie verwijzen we naar de speciale sponsorpagina: http://a66.nl/irodion/ of de website van het restaurant zelf: http://irodioncapelle.nl/



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html