Hallen 2 opnieuw kampioen en halve finalist

06 apr Hallen 2 opnieuw kampioen en halve finalist

De ploeg van Frank Kozemelj, Alexandria ’66 Hallen 2, heeft als titelhouder de schaal weer binnen weten te halen. Met 45 punten uit 16 duels (15 winst en 1 verlies) hebben de Rotterdammers een voorsprong van 7 punten met nog twee wedstrijden te gaan, en zijn daardoor niet meer te achterhalen. De prijzenkast van dit zaalteam puilt uit want in de laatste acht seizoenen werden de Alexandrianen maar liefst zeven keer kampioen, een zeer knappe prestatie.

Naast het kampioenschap is er ook nog zicht op een tweede prijs. Op maandag 23 april 2018 speelt Hallen 2 haar Halve Finale wedstrijd voor de KNVB Beker. Afgelopen seizoen verloor Hallen 2 deze Finale dus zijn zij er op gebrand om het dit jaar wel te laten slagen. Ook in het bekertoernooi blijken de rood-witten echte CupFighters want de laatste seizoen werd de Finale vijf keer behaald en twee keer gewonnen.

Het team bestaat uit Frank Kozemelj, Jadran Kozemelj, Cengiz Kumlu, Max Teeuwen, Carsten van Rossen, Carlo Padovan, William Bos, Michael Groeneweg en Angelos Kerasavopoulos.

 



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html