13 sep Grote Club Actie van start
Grote Club Actie van start
Op zaterdag 15 september gaat landelijk de Grote Club Actie weer van start. Net als vorig jaar doen we ook dit jaar weer actief mee als vereniging.
Het thema voor dit jaar van onze vereniging is “Verdien je eigen teamuitjeâ€. Daarmee hopen we zowel de vereniging als de leden mee te helpen.
Hoe werkt het?
De komende week zullen alle trainers/leiders verkoopboekjes uitdelen aan de spelers. Met deze verkoopboekjes kun je loten gaan verkopen aan je familie, vrienden, buren, juf/meester etc. We werken dit jaar alleen met machtigingen. Je hoeft dus niet met contant geld over straat. Het enige wat je moet doen is de gegevens (Naam/adres/rekeningnummer) laten noteren van de koper en het bedrag zal dan van zijn/haar rekening worden afgeschreven.. De koper kan zelf kiezen hoeveel loten hij wil, ze kosten 3 euro per stuk.
Uiterlijk op zaterdag 10 november moeten alle boekjes weer worden ingeleverd in de commissiekamer. Is je boekje vol, dan kun je altijd een nieuwe op komen halen.
Verdien je eigen teamuitje!
Voor alle teams die meer dan 100 loten verkopen, stellen wij een budget beschikbaar van € 100 om iets leuks te gaan doen met het team (bij meer dan 200 verkochte loten per team loopt dit budget verder op). Daarbij kun je kiezen uit de volgende activiteiten:
-Â Â Â Â Â Â Bowlen
-Â Â Â Â Â Â Glowgolf
-Â Â Â Â Â Â Footgolf
-Â Â Â Â Â Â Teambuilding Bootcamp
Vorig jaar zijn JO19-3 en JO10-2 bijvoorbeeld gaan footgolfen en is JO8-2 met het hele team gaan bowlen!
Individuele prijzen
Naast de teamuitjes hebben we dit jaar ook weer prijzen voor de beste lotenverkopers. Voor de top 3 hebben we de volgende prijzen beschikbaar en in totaal zullen we de top 10 in het zonnetje zetten.
- PlayStation4 / iPad / Nintendo Switch (minimaal 100 loten)
- Waardebon Sporthuis Pim Doesburg twv € 150 (Minimaal 75 loten)
- Officiele A66 Nike winterjas twv € 100 (Minimaal 50 loten)
Opbrengsten
Zoals aangegeven zullen we een deel van de opbrengsten gebruiken voor jullie teamuitjes. De overige opbrengsten zullen we gebruiken om leuke activiteiten te organiseren, materialen aan te schaffen en om de kleedkamers verder op te knappen. Ga dus met je team aan de slag om zoveel mogelijk loten te verkopen. Daar help je niet alleen de club mee, maar kun je ook iets leuks gaan doen met je hele team!
Mocht je vragen hebben over de actie, neem dan contact op met sponsoring@a66.nl