27 jan Eerste reactie naar aanleiding van de persconferentie van dinsdag, 25 januari 2022

Een belangrijke stap in de goede richting:

Ondanks zeer hoge aantallen besmettingen meer versoepelingen, maar nog wel “met de handrem erop”.

Betere tijden zijn aanstaande! Niet alleen het voorjaar lonkt in januari maar ook de competitie hervatting voor alle teams op alle niveaus. Vanaf nu hebben wij alle beschikbare speeldagen keihard nodig om de competitie seizoen 2021-2022 volledig uit te spelen.

Gelukkig is nu weer meer mogelijk maar wij moeten ons tegelijkertijd realiseren dat wij nog niet onze volledige vrijheid terug hebben. Wij zullen de regels vanuit de overheid moeten respecteren! Daarom is het enorm belangrijk dat iedereen zijn/haar medewerking hieraan verleent. Alleen dan kunnen wij samen weer genieten, en vooral blijven genieten van Ons Voetbal en alles wat daarmee samenhangt.

Voor ons/het amateurvoetbal belangrijke versoepelingen:

  • herstart competitie voor het veld- én zaalvoetbal, voor alle leeftijden
  • kantine (“horeca”) kan onder voorwaarden weer open tot 22:00 uur
  • publiek is weer toegestaan

Corona toegangsbewijs (CTB):

Een CTB is verplicht voor personen van 18 jaar en ouder die gebruik maken van faciliteiten binnen op buitensportlocaties zoals de kantine, kleedkamers en toiletten.

KNVB:

De KNVB is al volop bezig met het inplannen van wedstrijden voor de B-categorie. Voor zaterdag, 29 januari 2022 staan al een flinke hoeveelheid wedstrijden op het programma. Op woensdag, 26 januari 2022 neemt de KNVB een besluit over hervatting van de competities in de A-categorie.

Een aantal basisregels blijft belangrijk:

  • blijf regelmatig handen wassen of desinfecteren
  • houd zoveel mogelijk 1,5 meter afstand
  • hoest en nies in de binnenkant van de elleboog
  • blijf bij klachten thuis en laat je testen

Wij zullen ons Coronaprotocol nog deze week aanpassen.

 

Bestuur v.v. Alexandria’66



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html