Drie bijzondere leden gedecoreerd

10 jan Drie bijzondere leden gedecoreerd

Tijdens de Nieuwjaarsviering van zaterdag, 5 januari 2019 heeft voorzitter Rob de Vries drie jubilerende leden toegesproken en gedecoreerd.

Olaf Moerman (40 jaar), Bram Telders (25) en Severt Kruithof (25) kwamen op basis van hun ononderbroken lidmaatschap van v.v. Alexandria’66 in aanmerking voor de gouden (40 jaar) en zilveren (25 jaar) Alexandria’66 verenigingsspeld.

In zijn speeches voor de verschillende jubilarissen haalde Rob ook hun verdiensten aan voor de vereniging. Zowel Olaf, Bram en Severt maken zich al bijzonder lang en ieder op hun eigen wijze en in verschillende functies verdienstelijk voor de v.v. Alexandria’66.

Dàt maakte het zó bijzonder om deze drie Alexandrianen te mogen onderscheiden, aldus voorzitter Rob de Vries.



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html