15 jan Certificaat voor jeugdscheidsrechter
Met trots kunnen wij melden dat zes van onze Alexandrianen net voor de winterstop hun K.N.V.B. opleiding tot verenigingscheidsrechter met goed gevolg hebben afgerond.
Op de foto van links naar rechts: Adil, Mitchel, Martijn, Niels, Dave en Michael.
In de afgelopen vier maanden hebben de scheidsrechters op onze vereniging deze opleiding gevolgd samen met scheidsrechters van v.v. Moerkapelle en SVS op vier vrijdagavonden.
Onder leiding van K.N.V.B. docente Bianca van der Ree werden de cursisten de regels en kneepjes van het scheidsrechters vak bij gebracht. Naast deze avonden moesten onze cursisten een aantal stagewedstrijden fluiten en met een goede beoordeling afsluiten. Deze zijn beoordeeld door hun praktijkbergeleiders Bert Pagie, Rene Reijnders en Rene de Korte.
Naast deze wedstrijden zijn de heren ook bij een andere vereniging een scheidsrechter gaan beoordelen en hebben hier een rapport over gemaakt. Al met al kregen zij hun certificaat niet cadeau.
Wij zijn als vereniging dan ook super trots op deze talentvolle arbiters met het behaalde resultaat. Adil, Dave en Michael zullen voorlopig hun ervaring als vereniging scheidsrechter uit gaan bouwen bij v.v. Alexandria ’66. Mitchel, Niels en Martijn zullen naast het fluiten van wedstrijden voor v.v. Alexandria ’66 nog een vervolgopleiding gaan volgen bij de K.N.V.B. en wellicht dan ook A categorie wedstrijden voor de K.N.V.B. gaan fluiten.
Graag nog een dankwoord aan de praktijkbergeleiders Bert Pagie, Rene Reynders en Rene de Korte voor jullie inzet en tijd om deze jongens naar dit succes te begeleiden.
Fedor de Jong