Alexandria ’66 JO19-1 wint stadsderby

09 apr Alexandria ’66 JO19-1 wint stadsderby

In een leuke wedstrijd heeft Alexandria 66 Jo19-1 uiteindelijk verdient gewonnen van Spartaan 20 Jo19-1.  Het werd aan de zonovergoten Oldegaarde 0-1. De eerste helft ging de thuis ploeg meteen voortvarend van start. ALEXANDRIA ’66 bleef rustig en gaf weinig tot geen kansen weg. De defensie van de ploeg van trainer Oscar Zwanenburg moest in de warming up besluiten om uit voorzorg Jason Santos Sint Abuy niet te laten starten. Hij bleek nog wel enige last te hebben van zijn vorige week opgelopen blessure. Zijn plaatsvervanger Thorsten Dingler deed het meer dan
voortreffelijk. Langzaam aan nam ALEXANDRIA ’66 het spel over maar miste in die fase tot twee keer toe een opgelegde kans om op voorsprong te komen. Vooral de kans die Amine Amghar onbenut liet overkomt hem niet vaak.

Na de pauze een zelfde wedstrijd beeld.  In de de 58ste minuut vond de technische staf van ALEXANDRIA ‘ dat het tijd werd voor plan B. Floris de Blok stond zijn plats af aan Nabil Shariff en dat betaalde zich vijf minuten later gelijk uit. Een voorzet van rechts door Chirbaud Blinker werd door Rhakeem de Meer op waarde geschat en met een loepzuivere Kopbal liet hij de doelman van SPARTAAN’ 20 kansloos; 0-1.  Een dikverdiende voorsprong voor de bezoekers die de meeste kansen kregen. De thuisclub schakelde een tandje bij maar de defensie van ALEXANDRIA ’66 gaf geen krimp, mede door de rustige maar uitstekende sluitpost Donny van Gelder.

Luciano Furtado en Djon Janssen versterkte het middenveld ten koste van Amine Amghar en Tainilho da Veiga. Het was soms zeer spannend, maar gescoord werd er niet meer. Bij het begin van de blessuretijd, drie minuten, werd Jason Santos Sint Abuy nog ingebracht en ging topscorer Rhakeem de Meer onder applaus  van zijn teamgenoten en de spelersbank van het veld.  Het gaf maar weer aan wat voor een voortreffelijke teamgeest er in dit elftal zit, van nummer 1 tot 15 !

Niet inzetbaar vanmiddag waren Jaime Suares de Brito end Jermaine Sinister. De wedstrijd stond onder de rustige en uitstekende leiding van scheidsrechter Leo de Bruin. Zaterdag ontvangt  ALEXANDRIA ’66 in de polder ARC Jo19-1, wat verraste met een 1-0 winst op FORTUNA SITTARD.

AANVANG 12.30 uur.  Het toptreffen tussen Alphense Boys en MVV werd 0-1 voor de bezoekers uit Maastricht.



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html