Alexandria ’66 JO19-1 met een punt uit Rosmalen

26 feb Alexandria ’66 JO19-1 met een punt uit Rosmalen

Het is Alexandria ’66 JOo19-1 niet gelukt om de drie punten mee te nemen bij OJC Rosmalen JOo19-1. Het werd uiteindelijk een 1-1 puntendeling, achteraf misschien ook wel de juiste uitslag. De mensen van de thuisclub in de bestuurskamer na afloop zeiden: “Beide teams verdiende niet te verliezen, wij speelden naar onze mogelijkheden, en als er uiteindelijk dan een ploeg had moeten winnen was het Alexandria ’66 wel. Ook waren er complimenten voor de gehele aanval waaruit de 0-1 tot stand kwam. Net als bij de 4-2 vorige week was nu na een aantal balcontacten genoeg om de bal bij Nabil Sharif te doen uitkomen . Hij zette schitterend Reda Narain alleen voor de doelman. De afwerking was even navenant 0-1.  Na 30 minuten viel de op dat moment verrassende gelijkmaker. Doelman Donny van Gelder schatte een situatie verkeerd in en was een seconde te laat bij de spits van de thuisclub die 1-1 liet aantekenen. Jammer want tot dan toe was de thuisclub nog niet in beeld geweest. Voor de pauze had Nabil Sharif de kans om zijn ploeg weer op voor sprong te schieten maar de doelman van de club uit  Rosmalen lag in de weg.

In de tweede helft begon het zonder Donny van Gelder. Vlak voor het rustsignaal raakte hij geblesseerd aan zijn
vingers en werd vervangen door Tyrese van der Jagt.  OJC Rosmalen bleef dezelfde tactiek hanteren, en Alexandria ’66 bleef proberen om een gat te vinden in de achtmans gordel defensie van de thuisclub. Een kans voor Floris de Blok lukte net niet, en op andere pogingen was er telkens wel een been van de thuisclub die erger voor hun voorkwam. Ook de wissels Nouredin Bentaleb en Alexander Zwaan voor Bo Blinker en Nabil Sharif brachten net niet het gewenste en wel verdiende voorsprong voor de Rotterdammers. Vlak voor tijd redde Nouredin Bentaleb een
punt voor zijn ploeg door een van richting veranderde voorzet van de doellijn te koppen.  Zo won Alexandria ’66 dus ook niet in Rosmalen, net als Stichting MVV en Alphense Boys. Allen keren werd het 1-1.  Alleen Fortuna Sittard won als enige in Rosmalen met 2-3. Ook al is het onze stijl niet, je kan toch respect opbrengen voor de speelwijze van de thuisclub, want het heeft resultaat gebracht in een aantal wedstrijden. Deze week zijn we vrij om alle kleine pijntjes te laten helen, aanstaande zaterdag zijn we vrij want die partij werd vorige week al gespeeld (4-2 winst tegen Quick Boys). MVV staat bovenaan met 13-31, Alphense Boys tweede 12-26 en Alexandria ’66 een aantal plekken daaronder met 13 gespeeld 22 punten.

 



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html