09 jun Alexandria ’66 JO17-1 na een seizoen terug in 2e divisie
Alexandria’66 JO-17-1 heeft een zeer goed voetbalseizoen gehad, met het kampioenschap als ultiem hoogtepunt! Architecten van het team zijn de oefenmeesters Charley Ormskirk en Rafiek Casteleins.
De start van het seizoen begon al voortvarend: oefenwedstrijden tegen FC Lisse en ARC werden gewonnen. Hoogtepunt in de voorbereiding was het winnen van het Maasstadtoernooi bij Spartaan’20. Bij dit toernooi waren ook Eerste Divisieteams aanwezig. In ieder geval werd toen al het eerste visitekaartje afgegeven.
Zowel in de bekercompetitie als in oefenwedstrijden werden hoger spelende teams, TOGB en Excelsior Maassluis makkelijk opzij gezet.
Opvallend dit seizoen is dat clubs uit de Haagse Regio moeilijke tegenstanders waren voor onze Rotterdams, DSO, DHC, Forum Sport en ’s-Gravenzande bleken lastige tegenstanders. Bijzonder ook dat tijdens deze uitwedstrijden zowel de scheidsrechters niet mee werkten en bijna bizar: bij al deze uitwedstrijden waaide het bijzonder hard. De wind speelde af en toe letterlijk met de bal en spelers!
Ondanks drie zware blessuregevallen, Luc in het gips met een gescheurde enkelband, Tim met een gescheurde spier, Gift met een zeer ernstige kwetsuur aan zijn rug, werden deze jongens bijna geruisloos opgevangen en vervangen door het team! Alle jongens hebben dan ook volledig in dienst van het team gespeeld. Complimenten aan alle jongens!
Zaterdag leek dan ook een formaliteit: winnen van Baronie uit Breda. Echter niets is minder waar…Alexandria’66 JO17-1 MOEST winnen om kampioen te worden. Ook omdat de uitslag van de wedstrijd tussen DSO en Smitshoek nog niet bekend was…Immers DSO stond slechts één punt achter de Rotterdammers….
Met een grote delegatie en een bus vol Alexandrianen leek de wedstrijd tegen Baronie een thuiswedstrijd! Dank aan alle Alexandrianen voor de aanwezigheid! Vrij simpel werd gewonnen van Baronie en is ALEXANDRIA’66 JO17-1 MEER DAN TERECHT KAMPIOEN EN BACK WHERE IT BELONGS!
Bij aankomst op Sportpark Oosterflank werden de mannen door een erehaag van Het Eerste onthaald. Bovendien brak er een spontaan feestje los met een mooie speech van de voorzitter. Dank voor de organisatie!
Tevens bedankte de aanvoerder Glaucio zijn spelers en spelers Shay en Aaron bedankten voor het geslaagde seizoen. Zij vertrekken beide naar respectievelijk FC Dordrecht en Sparta Rotterdam.
Nog een paar feiten: Alexandria’66 JO-17-1 van de 22 competitiewedstrijden werden er 17 gewonnen, 2 gelijk gespeeld en slechts 3 verloren! 53 punten, 63 doelpunten en 21 tegentreffers.