Alexandria ’66 In de B-categorie: kaarten zijn geschud!

19 okt Alexandria ’66 In de B-categorie: kaarten zijn geschud!

Alle teams van Alexandria ’66 in de B-categorie hebben in de periode tot aan de herfstvakantie, via een halve bekercompetitie, om een eervolle indeling voor de “echte competitie” gestreden. Deze zal na de schoolvakantie starten!

Op basis van de stand na 7 wedstrijden maakt de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond de competitie indelingen. Zo komen teams van gelijkwaardig niveau tegenover elkaar te staan en is de kans op grote overwinningen of nederlagen kleiner geworden.

Ook dit voetbalseizoen kent Alexandria ’66 een flink aantal bekerpoule winnaars: C2, C4, D3, D8, E2, E3, E5, E7, E8, E9, F2, F4, F5 en F7 zijn allemaal als 1e geëindigd. Dit is een felicitatie waard, een knap resultaat voor de jeugdspelers en begeleiding van Alexandria ’66.

B5, C3, C5, C6, D4, D6 en E6 moeten de eerste plaats delen met een andere club, al maakt dat de prestatie niet minder knap. Alle teams van harte proficiat met deze goede prestaties. De selectieteams van E1 en F1 eindigden allebei verdienstelijk als 2e achter Feijenoord. D7 is na een goede serie zelfs tussendoor hogerop geplaatst, heel goed gedaan! voor de overige teams geldt natuurlijk dat zij na de herfstvakantie een herkansing krijgen, dan begint de stand weer op nul!

Het is natuurlijk hartstikke leuk om te presteren want winnen is nog altijd leuker dan verliezen maar het aller belangrijkste is- en zal altijd blijven dat iedereen veel plezier heeft beleefd aan de eerste weken van het nog prille seizoen. Wij hopen dat alle teams van Alexandria ’66 ook na de herfstvakantie weer veel spelplezier hebben en respect toont voor tegenstanders, scheidsrechters en andere vrijwilligers en dat wij ALEXANDRIA ’66 altijd het goede voorbeeld geven.

Uitgelicht: de prestatie van C2:
Alexandria ’66 C2 behaalde een 100% score: 21 uit 7 met een  doelsaldo. Een meer dan uitstekende start na de degradatie aan het einde van het vorige seizoen uit de A-categorie. C2 degradeerde na penalty’s. C2 wordt ingedeeld in een afdeling waarin aan het einde van het seizoen promotie naar de A-categorie (1e klasse) kan worden afgedwongen. Het is allemaal nog heel ver weg, maar de overmacht waarmee de bekercompetitie is gewonnen, geeft absoluut vertrouwen voor de toekomst. Zeer benieuwd waar dit gaat eindigen. Veel succes toegewenst aan Dylan Houtman, Ivanty Treurniet en assistent Pires.

Op zaterdag 27 oktober 2015 start de competitie B-categorie. Alle teams heel veel succes maar bovenal veel plezier, sportiviteit en respect!

Het Jeugdbestuur.



http://www.andreacaldarelli.it/viait.html Acheter Cytotec http://ryk.nl/viagra-nl.html Cialis kopen online https://finb4all.badminton.es/xenes.html https://finb4all.badminton.es/priles.html